PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Black Florence mieste – individualios verslo konsultacijos

Verslo konsultacijos – tai naujos edukacinio pobūdžio Black Florence paslaugos, kurių poreikį padiktavo patys klientai. Šių paslaugų esmė – supažindinti bendrovės vadovybę arba visą komandą su svarbiausiais verslo misijos, prekės ženklo strategijos bei rinkodaros elementais. Elementais, kurie skiria sėkmingiausias bendroves ir prekinius ženklus nuo vidutinybių. Tokie verslo mokymai skirti komandoms, kurios prie svarbiausių verslo ir marketingo strategijos atsakymų nori prieiti savarankiškai, tačiau tam stokoja aiškaus metodo ar tiesiog profesionalios konsultacijos.

 

 

Verslo mokymai be patoso

Verslo mokymai niekada nebuvo pagrindinė Black Florence veiklos kryptis. Į triukšmingas masines konferencijas mes žvelgiame atsargiai, nes, kaip rodo praktika, stipriausi rinkodaros atsakymai dažniausiai gimsta kamerinėje aplinkoje, siaurame bendraminčių rate. Be to, kiekvieno verslo ir prekės ženklo situacija yra labai individuali, ne visada paklūstanti universalioms rinkodaros, pardavimų skatinimo ar darbdavio įvaizdžio taisyklėms, kurias generuoja standartiniai verslo mokymai.

 

 

Atsižvelgiant į šias aplinkybes, Black Florence verslo konsultacijos yra maksimaliai individualizuojamos: klientams susisiekus ir išreiškus norą dirbti kartu, iš pradžių aiškiai apsibrėžiame žaidimo aikštelę. Kokių giluminių tikslų sieksime? Kokių atsakymų ieškosime? Ir kokį efektą bendrovės vadovybei, visai komandai ir bendrai prekės ženklo strateginei krypčiai mūsų konsultacijos turi duoti?

 

Tada ir tik tada siūlome jūsų bendrovei adaptuotą pagalbos modelį, kurio struktūra ir apimtis būna labai įvairi: pradedant vienkartiniu 2 val. susitikimu, diskusija ar paskaita, baigiant pilnos dienos giluminėmis sesijomis.

 

 

Black Florence netiki mokymais vien dėl mokymų. Žinios turi tarnauti praktikai ir tapti naudingu instrumentu kasdieniniame darbe. Todėl mūsų verslo mokymai aprėpia tik tas sritis, iš kurių jūsų verslas gali laimėti daugiausiai. Šiuo metu siūlome keturias bendradarbiavimo kryptis konsultuojant jūsų verslą.

 

Verslo konsultacijos: 4 temos

Verslo WHY. Tai ne standartiniai verslo mokymai,o unikalus komandinio darbo metodas, kurį taikydami padedame išsigryninti ir artikuliuoti giluminę įmonės misiją, vertybes ir elgesio kodeksą darbe. Plačiau apie verslo WHY naudą ir metodą skaitykite čia: Verslo WHY.

 

Marketingo strategija. 3 val. trukmės interaktyvūs verslo mokymai apie tai, kaip sistemingai vystyti bendrovės rinkodarą, kas yra svarbiausio kuriant ir pozicionuojant prekės ženklą bei kokiu būdu išgryninti bei artikuliuoti kompanijos ir jos paslaugų/produktų išskirtinumą rinkoje. Plačiau apie marketingo strategijos mokymų struktūrą ir naudą skaitykite čia: Marketingo strategija.

 

Eksporto rinkodara. 2 val. trukmės interaktyvus seminaras apie tai, kaip kurti eksportabilius prekinius ženklus bei kaip vystyti bendrovės komunikaciją, kad pavyktų užsitarnauti užsienio partnerių simpatijas, konvertuojant interesantus į partnerius ir klientus.  Plačiau apie eksporto rinkodaros mokymų struktūrą ir naudą skaitykite čia: Eksporto rinkodara.

 

ĮVAIZDŽIO DIAGNOZĖ. Atliekama bendrovės prekinio ženklo ir komunikacijos analizė, identifikuojant, kokios yra pagrindinės įvaizdžio spragos, kokie yra pagrindiniai rinkodaros iššūkiai bei kokiu metodu juos galima išspręsti. Plačiau apie įvaizdžio diagnozės formatus skaitykite čia.