PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Marketingo strategija: pagrindiniai nežinomieji

Už kiekvieno sėkmingo prekinio ženklo slypi pergalinga marketingo strategija. Kaip tokią strategiją susikurti? Nuo ko pradėti? Kaip pozicionuoti prekės ženklą bei diferencijuoti kompanijos produktus ir paslaugas rinkoje, įtvirtinant savąjį pranašumą? Kokios klaidos daromos rengiant strategiją? Ir ką daryti, kad Jūsų rinkodaros strategija nebūtų tik vadovėlinis popierius, mažai ką bendro turintis su kasdieniais darbais ir realybės iššūkiais? Šiuos ir kitus esminius klausimus nagrinėjame marketingo strategijos mokymuose, kuriuos kiekvienu atveju pritaikome specifiniam kliento sektoriui.

 

Marketingo strategijos mokymus rekomenduojame toms kompanijoms, kurios savuosius prekinius ženklus nori vystyti savarankiškai, tačiau siekia išvengti sisteminių ir brangiausiai kainuojančių rinkodaros klaidų. Jei skaitote šias eilutes, Jūsų nereikia įtikinėti, kad į bet kurią rimtesnę kelionę lengviau leistis turint aiškų žemėlapį. Kitu atveju kiekvienoje kryžkelėje reikės improvizuoti ir bus sunku priimti sprendimus.

 

Pergalinga marketingo strategija tokį žemėlapį suteikia. Black Florence mokymuose sužinosite, kaip jį nusibraižyti bei kurios šio žemėlapio stotelės yra pačios svarbiausios.

 

PASTABA. Daugelio įsivaizdavimu, rinkodaros strategija mažai kuo skiriasi nuo komunikacijos plano ar netgi tiesioginio reklamos/viešinimo tinklelio. Tai didžiulis nesusipratimas ir priežastis, kodėl, net ir pasitvirtinę tariamą strategiją, rinkodaros skyriai vėliau svyruoja ties kiekvienu operaciniu klausimu ir negali atsakyti, kur prekės ženklą veda atskiros marketingo kampanijos.

 

Black Florence mokymuose sužinosite, kaip tokio scenarijaus  išvengti. Mūsų marketingo strategijos mokymai apima pačią svarbiausią rinkodaros dalį – ženklodarą arba prekinių ženklų kūrimą. Seminaro metu įgausite teorinį ir praktinį suvokimą, ko reikia, kad prekės ženklo siunčiama žinutė pasauliui pasiektų tikslinę auditoriją, neprapultų konkurencinės komunikacijos triukšme bei sukeltų norimą reakciją. Būtent šie darbai lemia visų tolesnių marketingo veiksmų – rinkodaros planų, priemonių bei atskirų kampanijų – efektyvumą.

 

Kad mokomoji sesija būtų maksimaliai produktyvi, prieš susitinkant visada užduodame šiuos klausimus ir tikimės atvirų atsakymų:

  1. Kokiam pagrindiniam Jūsų verslo vidutinio-ilgojo laikotarpio tikslui turės tarnauti Jūsų marketingo strategija?
  2. Kokiam prekiniam ženklui arba prekiniams ženklams, kuriam rengiama marketingo strategija?
  3. Kaip bendrovės marketingas buvo vystomas iki šiol?
  4. Kokias ligšiolines aktyvios rinkodaros priemones estate išbandę?
  5. Kas dalyvaus marketingo strategijos mokymuose bei ko iš numatomos sesijos tikitės labiausiai?

 

Tuo atveju, jei nesate tikri, kad mokomosios marketingo sesijos užteks pergalingos strategijos sukūrmu, skaitykite toliau, kokios marketingo paslaugos teikiamos Black Florence mieste.