PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Marketingo paslaugos – veikia tik tada, kai klauso savo mamos


Pradėkme nuo svarbiausio principo: rinkodara ir marketingo paslaugos negali būti savitikslės. Geriau jokio plano nei marketingo planas, atsakantis tik į klausimą, kaip išleisti pinigus. Pinigus išleisti suspėsite. Tam marketingo strategija nėra reikalinga. Visų pirma įvertinkime, kokių tikslų siekiate, su kuo konkuruojate, kuo tikite, kokią žinią norėtumėte ir turėtumėte siųsti rinkai – tik tuomet rasime pasvertą atsakymą į klausimą, kokia marketingo strategija ir kokios marketingo paslaugos Jums yra reikalingos. Kitaip tariant, marketingas ir reklamos kūrimas (t.y. visos taikomos rinkodaros priemonės) veikia tada ir tik tada, kai klauso savo mamos – marketingo strategijos.

 

Labai dažnai marketingo paslaugos yra tapatinamos su reklamos paslaugomis. Tai klaida. Kaip yra pasakęs vienas protingas žmogus, geriausias marketingas yra tai, kas neprimena nei reklamos, nei marketingo. Jei žinutes, kurias Jūsų verslas ir prekiniai ženklai siunčia pasauliui, klientai ir partneriai traktuos kaip reklaminį veiksmą, jo atoveiksmis dažniausiai bus abejingumas, ignoravimas ar netgi atmetimo reakcija.

 

Black Florence rinkodaros paslaugos formuojamos pagal priešingą principą: turėk, ką pasakyti, ir tik tada galvok, kaip parduoti. Su reklama „įlįsti į akis“ gali kiekvienas, turintis pinigų. Ir tik vienetai pergalingų prekinių ženklų sugeba užvaldyti bei paveikti tikslinių grupių sąmonę.

 

Visos Black Florence marketingo paslaugos yra vienijamos bendros misijos: prakalbinti jūsų produktus ir paslaugas, įprasminti Jūsų prekės ženklus, surišti tai, kuo tikite, ką gebate ir darote geriausio, su giluminiais klientų ir partnerių įsitikinimais, poreikiais bei emociniais kodais. Tai nėra reklamos agentūros patriukšmavimai. Tai nėra „produkto stūmimas“. Tai pasiryžimas suteikti Jūsų prekės ženklams sielą, kad galėtumėte kurti giluminę vertę bei laimę savo tikslinėms auditorijoms.

 

Marketingo paslaugos

Marketingos paslaugos – tai prekės ženklo religijos kūrimas

 

Galutinis rinkodaros paslaugų tikslas – kad jūsų produktai ir paslaugos ne tik spręstų interesantų problemas, bet ir leistų jiems jaustis gerai. Už tokį jausmą pirkėjai mielu noru sutinka susimokėti daugiau. Kaip tai pasiekti?

 

Marketingo paslaugos = marketingo strategija + kūryba + intelektas 

Prekės ženklo tapatybės, balso ir žinučių paieškos – tai kūrybinis procesas, tačiau šios kūrybos pamatas yra analitika. Perfrazuojant A. Enšteiną, kūrybingumas – tai tas pats intelektas, tik mokantis žaisti. Dėl to kalbėdami apie marketingo paslaugas, pirmiausia turime užmiršti poeziją, rokenrolą ir skambias frazes, nes pradėti turime nuo marketingo strategijos. Plačiau apie tai, kaip gimsta pergalinga marketingo strategija ir protingas marketingo planas, skaitykite rubriką Pozicionavimas

 

Perėjus pozicionavimo etapą, ateina eilė visiems operacinio pobūdžio namų darbams, kuriuos diktuoja marketingo strategija ir iš jos gimstantis tolesnės rinkodaros planas. Naujoji įvaizdžio pozicija turi būti įtvirtinta tiek prekės ženklo vizualikoje (firminis stiliusgrafinis dizainas), tiek svetainėje (svetainių kūrimas), tiek messagingo stadijoje (reklamos paslaugos, viešieji ryšiai), kuomet norimas žinutes reikia apgyvendinti tikslinių grupių mintyse. Visos šios marketingo paslaugos taip pat suteikiamos mūsų mieste. Tačiau klientams visuomet primename, jog atskiros paslaugos atneš naudą tik tuomet, jeigu jas pagrindžia stipri marketingo strategija.

 

Didžioji dauguma Black Florence klientų pageidauja integruoto, visas marketingo sritis apimančio darbų kuravimo. Tai parankiausia ir mums, kadangi tik tokiu būdu turime galimybę prižiūrėti ir užtikrinti, kad marketingo paslaugos, kaip marketingo strategijos padiktuota veiksmų seka, bus įgyvendinamos nuosekliai, o atskiri veiksmai pasieks laukiamus KPI.

 

Susisiekime dabar ir pradėkime nuo Jūsų padėties analizės.