PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Eksporto komunikacija: nuo strategijos iki pardavimo

 

Eksportas yra didysis bene visų perspektyviausių lietuviškų prekinių ženklų tikslas. Mažytę Lietuvos rinką peržengianti verslininkų ambicija lemia, jog eksporto komunikacijos paslaugos šiandien tampa viena kertinių Black Florence miesto veiklų.

 

Anglų kalba: pakelkime kartelę

 

Viskas prasideda nuo elementarių dalykų – pavyzdžiui, nuo švarios, stilingos, Vakariečio akių netrikdančios anglų kalbos. Ji yra tiesiog privaloma tiek korporatyvinio pobūdžio įmonės reprezentacijoje, tiek palaikant ryšius su esamais partneriais ir klientais, tiek kuriant naujus eksportabilius prekinius ženklus bei jų centrines žinutes.

 

Pergalinga eksporto komunikacija negimsta ir negali gimti vertimų biure jau vien dėl to, kad kiekviena rinka reikalauja individualios prieigos, autentiško požiūrio bei unikalaus žodyno. Net ir maži kalbiniai niuansai atveria visiškai skirtingus prasminius pasaulius: sugebėjimas tai įvertinti skiria pergalingus prekinius ženklus nuo sekėjų ir bandytojų. Teikdami angliškos eksporto komunikacijos paslaugas, Black Florence miesto žmonės siekia neturėti lygių.

 

 

 

Nuo ženklodaros – iki pardavimo

 

Kaip pabrėžiame eksporto rinkodaros mokymuose, mūšis dėl užsienio interesantų dėmesio prasideda ne tarptautinėse parodose ar angliškoje korespondencijoje. Žinutės siuntimas (messaging) yra labai svarbus, bet ne vienintelis ir net ne pats svarbiausias eksporto komunikacijos etapas. Kad verslo plėtra turėtų šansų pažangiausiose Skandinavijos ar Vakarų Europos rinkose, reikalingas kokybiškas produktas (arba paslauga) su jį diferencijuojančia ir iš masinio konkurencinio liūno išskiriančia įvaizdžio žinute (message). Ši žinutė privalo sujungti esminius funkcinius bei vertybinius produkto privalumus su tikslinės rinkos poreikiais. Tai pati svarbiausia eksporto komunikacijos užduotis, nuo kurios priklauso viso tolesnio Jūsų komunikacijos proceso rezultatyvumas.

 

Black Florence mieste prekiniai ženklai apšarvuojami unikaliomis, eksporto rinkos poreikius atitinkančiomis žinutėmis, kurios tampa lemiamu ginklu konkuruojant dėl užsienio interesantų dėmesio. Sukūrus eksportabilų prekininį ženklą, padedame Jums atlikti kitus namų darbus:

  • rengiame aukščiausios kokybės reprezentacinius katalogus anglų kalba
  • rūpinamės bendrovės įvaizdžio formavimu internete
  • kuriame nestandartinių pardavimo laiškų projektus
  • parengiame ir padedame įgyvendinti B2B santykių palaikymo sistemą
  • išskirtiniais atvejais tiesiogiai atstovaujame savo klientams pristatant ir parduodant produktus bei paslaugas anglų kalba.

Parašykite apie savo tikslus ir iššūkius ieškant koridorių į užsienio rinkas, ir mes Jums padėsime. Plačiau apie Black Florence požiūrį į eksporto ženklodarą skaitykite mūsų straipsnius Verslo klasės ir Valstybės žurnaluose:

Įžūlios rinkodaros alternatyvos eksportuojantiems į Rusiją.

Pardavimo laiškas – renesanso žmogaus įrankis XXI a. rinkodaroje.

Kada „pavarys“ Kinijos prekių ženklai.