PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Prekės ženklo kūrimas – Jums reikia religijos

 

Metas susikaupti. Nes prekės ženklo kūrimas gali būti lemtingas etapas Jūsų verslo sėkmei. Nuo jo priklauso, ar tolesnė rinkodara ir pati verslo plėtra įgaus „sniego gniūžtės efektą“, ar priešingai – metai iš metų teks stumdytis su konkurentais toje pačioje pelkėje, nematant perspektyvų įtvirtinti pranašumą. O būna ir dar blogiau: nepaisant išbaigto verslo modelio bei apgalvotų verslo procesų, ydingas prekės ženklas gali apskritai užkirsti kelią būti išgirstiems ir įvertintiems.

 

Nesvarbu, ar Jums aktualus B2C, ar B2B marketingas. Nesvarbu, ar Jūsų sritis yra gamyba, ar paslaugos. Tikros vertės kūrimas reikalauja parduoti šį tą daugiau nei biržinę prekę. Prekiaujate bulvėmis turguje ir galite pasiūlyti mažiausią kainą? Tuomet išskirtinė ženklodara Jums ir nėra tokia aktuali. Visais kitais atvejais verta neužmiršti: rinka nelaukia „dar vieno“ naujo žaidėjo atėjimo; klientai ir partneriai tikrai išgyventų ir be Jūsų prekių ar paslaugų. Tam, kad juos įtikintume bent jau atsisukti, reikia idėjos. Emocijos. Giluminės funkcinės arba vertybinės žinutės, prekės ženklo „religijos“, paverčiančios agnostikus ar kitatikius naujai kuriamo arba atnaujinamo prekės ženklo apaštalais. Tokios religijos gimsta Black Florence.

 

Prekės ženklo kūrimas

 

Prekės ženklo kūrimo stadijos

 

Prekės ženklo pavadinimo sukūrimas? Prekės ženklo logotipo sukūrimas? Modernios svetainės sukūrimas? Mėgaujamės padėdami išspręsti šiuos uždavinius. Tačiau savo klientams pabrėžiame, kad šie uždaviniai yra išvestiniai: jie privalo išplaukti iš visuminės prekės ženklo strategijos, pozicionavimo bei transliuoti tai, kas svarbiausia – prekės ženklo religiją. Dėl to 9 iš 10 pažinčių su naujais klientais pradedame būtent nuo strateginio pozicionavimo – išskirtinės prekės ženklo įvaizdžio pozicijos rinkoje artikuliavimo bei unikalaus prisistatymo. Prekės ženklo strategija duoda orientyrus ir aiškią vertinimo kriterijų sistemą tolesniems firminio stiliaus, web kūrimo bei kampanijų įgyvendinimo kitiems marketingo darbams.

 

Susisiekime, ir mes Jums pristatysime realius pavyzdžius, kaip Black Florence gimsta pergalingi prekės ženklai. Taip pat pasidalinsime savo klientų kontaktų sąrašu, kad galėtumėte gauti jų tiesioginius atsiliepimus.