PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Grafinis dizainas – daugiau nei etiketės ir pakuotės

Prekės ženklo tapatybė ir identitetas yra šis tas žymiai platesnio nei vizualinė jo išraiška, grafinis dizainas ar galutinės Jūsų produktų pakuotės. Tačiau, įgyvendinant pozicionavimo strategiją, vizualiniai darbai yra svarbi ir neatsiejama dedamoji.

 

Black Florence praktika rodo, kad nesvarbu, ar tai logotipo kūrimas, svetainių kūrimas ar eksporto katalogo maketavimas, kas kartą ypatingai svarbu teisingai pasirinkti dizainerį. Tiek rengdami etiketes, tiek dirbdami su pakuote ar rūpindamiesi web dizainu, skirtingi atlikėjai primeta savo pasaulėvaizdį ir taisykles. O tai veda prie labai skirtingų rezultatų.

 

Siūlome netikėti dizaineriais, kalbančiais apie savojo stiliaus universalumą. Universalaus stiliaus nebūna, o jei būna, jis yra universaliai blogas. Dizaineris yra ne kompiuterinė programa. Tai asmenybė, kiekviename darbe paliekanti dalelę savęs. Dėl to kiekvieno projekto sėkmė priklauso visų pirma nuo to, ar vizualinį darbą atliekančio dizainerio asmenybė tapatinasi su Jūsų prekės ženklo įvaizdžio pozicija bei charakteriu.

 

Kaip įgyvendiname grafinio dizaino užduotis

Black Florence dirba su keliais autoritetingais, tačiau skirtingo braižo ir charakterio dizaineriais.  Rūpindamiesi Jūsų naująja pakuote ar kurdami etiketes Jūsų produktams, projektui įgyvendinti kas kartą parenkame tinkamiausią žmogų. Tada formuluojame išsamų užduoties aprašymą bei kuruojame visą procesą nuo pirmųjų eskizų iki projekto pateikimo spaustuvei. Taip užtikriname, kad grafinis dizainas tarnautų prekės ženklo pozicionavimo strategijai.

 

Štai pora pavyzdžių, koks skirtingas gali būti galutinis vizualikos rezultatas. Jis priklauso tiek nuo pozicionavimo ir pagrindinės žinutės, tiek nuo sprendimui mūsų parinkto dizainerio:

 

 

 

Su savo dizaineriais esame sukūrę stiprų, laiko patikrintą ryšį bei sėkmės istorijas labai įvairiuose sektoriuose. Dažniausiai kuriame etiketes ir pakuotes maisto prekėms ir gėrimams bei kosmetikos gaminiams. Tačiau nevengiame ir egzotinių sektorių, tokių kaip automibilių prekės ar net kietojo kuro gaminiai. Kiekvienu atveju mūsų galutinis tikslas – užtikrinti dizainą, kuris leistų produktui prabilti pačiam už save bei suprantamu būdu pasiųstų tikslinei auditorijai paveikią žinutę.

 

Šie darbai be galo svarbūs ir eksporto srityje, t.y. kuriant stendų dizainą parodoms, rūpinantis unikalaus turinio ir maketavimo firminiais katalogais ar atnaujinant svetainės dizainą. Savo sėkmės istorijomis ir požiūriu į darbą mielai pasidalinsime aptardami konkrečią Jūsų situaciją.

 

PASTABA. Pilną atsakomybę už prekinių ženklų firminį stilių, etiketes, pakuočių dizainą prisiimame tik tada, kai iš anksto strateginiame lygmenyje su klientu pasitvirtiname prekinio ženklo pozicionavimą bei pagrindinę žinutę. Tuo atveju, jei projekto įvaizdis bei pozicionavimas nėra pergalingi ir mūsų neįtikina, grafinio dizaino paslaugas teikti atsisakome.