PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Reklamos agentūra nebedžiugina? Susipažinkime

 

Kas yra reklamos agentūra? 85% bereikalingo klegesio ir 15% komisinių (Fred Allen). Šis teiginys taikliai įrėmina pagrindinę problemą stereotipais apaugusiame marketingo ir komunikacijos sektoriuje. Paslaugų tiekėjai gali prisidengti skirtingais vardais ir prisistatymais (reklamos agentūra, marketingo agentūra, rinkodaros agentūra, komunikacijos agentūra, media agentūra, pr agentūra ir kiti skirtingą semantinį krūvį turintys pavadinimai), tačiau problema išlieka ta pati: paslaugų užsakovas išleidžia pinigus ir negauna norimos grąžos. Black Florence gimė tam, kad stereotipišką reklamos agentūros klegesį pakeistų mąstymas. 

 

Pristatome naujieną reklamos rinkoje – mąstymą.

 

2013 m. įkurtam verslo religijų biurui vadovauja VU mokslų daktaras Adomas Pūras bei ženklodaros ir marketingo ekspertas Jaunius Petraitis. Savo veiklos prasmę matome ne projektų kiekyje, o jų gylyje ir ambicijoje. Dirbame su verslais ir vadovais, kurie ieško tikrosios savo prekinio ženklo religijos ir ją atskleisti gebančių partnerių.

 


Reklamos agentūra, marketingo agentūra, komunikacijos agentūra, rinkodaros agentūra: už skirtingų vardų – tos pačios problemos 

Lietuviškų verslų augimą bei sėkmę užsienio rinkose labiausiai stabdo silpnas prekinių ženklų magnetizmas ir prasmingos verslo komunikacijos stoka. Įmonių mąstymas (į kurį linkusi tipinė reklamos agentūra) per dažnai prasideda ir baigiasi vieninteliu principu, jog svarbu bet kokiomis priemonėmis išreklamuoti savo produktus ir paslaugas. Black Florence marketingo specialistai savo darbu primena: parduosite daugiau, jei sugebėsite ne tik reklamuoti, bet ir įprasminti.

 

Prasminga verslo rinkodara prasideda ne nuo to, ką verslas gali pagaminti ir pasiūlyti (arba ką reklamos agentūra gali pareklamuoti), o nuo to, kokiomis mintimis ir emocijomis gyvena – bei ko labiausiai ilgisi – jūsų tikslinės auditorijos. Tik tada, kai komunikacijos agentūra prasibrauna į šiuos pasaulius ir unikaliu būdu suriša produktus ir paslaugas su vartotojams ir partneriams aktualiausiais kodais, gimsta prasmingas, autentiškas prekės ženklas. Tokio prekės ženklo vertė žymiai didesnė už tiesioginę produkto arba paslaugos vertę, o tai leidžia didinti kainą.

 

Tiek B2C, tiek B2B sektoriuje strateginės prekinio ženklo žinutės paieška yra dvigubas žaidimas. Pergalinga žinutė, įprasminanti produktus arba paslaugas, turi būti ne tik funkciškai ir vertybiškai aktuali Jūsų tikslinėms auditorijoms. Ji ir radikaliai diferencijuoja verslą nuo konkurentų triukšmo. Plačiau apie šį iššūkį žr. Pozicionavimas.

 

Tačiau įvaizdžio žinutės negali būti dirbtinės: jos turi derėti su paties verslo specifika, mąstymu, kompanijos pasaulėvaizdžiu, komandos vertybėmis. Jūsų verslas turi šventai tikėti tuo, ką skelbia pasauliui. Reklamos agentūros, kurios šio fakto nepaiso, neturi teisės egzistuoti. Plačiau apie tai, kaip prekės ženklo žinutę suderinti su gilumine įmonės misija ir komandos vertybėmis, žr. Verslo konsultacijos: Jūsų verslo Why.

 

Black Florence strateginė pagalba (verslo konsultacijos, marketingo paslaugos, viešieji ryšiai, eksporto komunikacija) padeda įveikti aukščiau minėtus svarbiausius rinkodaros iššūkius. O darbų rezultatai leidžia pasiekti tai, ko nepadės pasiekti standartinės marketingo ir reklamos agentūros. Prasmingas verslo įvaizdis ir išgryninta prekės ženklo religija ne tik padeda parduoti daugiau, bet ir pripildo klientų, partnerių, pagaliau ir darbuotojų gyvenimus giluminiais potyriais, entuziazmu, pilnatve.

 

Reklamos agentūros

Black Florence tikslas – sukurti Jūsų prekės ženklo religiją

 

Plačiau apie prasmingą (ir parduodančią) ženklodarą, marketingą ir reklamą skaitykite mūsų straipsnius Verslo klasėje. Juos taip pat rasite šios svetainės straipsnių skiltyje.

 

Ištakos – marketingo agentūra tekstremistai.lt

Mūsų veiklos ištakos prasideda nuo 2013 m., kada įkurtas išimtinai Lietuvos rinkai skirtas prekinis ženklas tekstremistai. Tekstremistai niekada nebuvo standartinė marketingo agentūra ir per kelerius išsikovojo vardą nišinėje strateginio pozicionavimo srityje, taip pat tapo vienu pirmaujančių ženklų auditorijoms, ieškančioms profesionalių copywriter paslaugų. Sukurtos prekinių ženklų sėkmės istorijos netruko peržengti ir Lietuvos sienas bei padėjo lietuviškiems verslams prasimušti į naujas Vakarų Europos rinkas.

 

Marketingo agentūra Tekstremistai

Marketingo agentūra Tekstremistai

Plačiau apie tekstremistus: www.tekstremistai.lt

Marketingo agentūros “Tekstremistai” praktika parodė, jog didžiausios prekinių ženklų pergalės prasideda tada, kai bendradarbiavimas su klientais vyksta strateginiame lygmenyje bei neapsiriboja maža vietos rinka. Augant strateginių verslo komunikacijos paslaugų poreikiui bei tarptautinių projektų skaičiui, 2017 m. įkurta verslo pozicionavimo ir marketingo agentūra Black Florence. Per šį laikotarpį užmezgėme bendradarbiavimą su įvairių sričių profesionalais iš maisto ir gėrimų, farmacijos, baldų, buities, kosmetikos, automobilių prekių, aukštos pridėtinės vertės paslaugų ir kt. sektorių.

 

Apie įkūrėjus

Black Florence įkūrėjai/parneriai – Adomas Pūras ir Jaunius Petraitis. Į verslo religijų pasaulį juos atvedė skirtingi keliai, nors prasidėjo jie nuo tos pačios pirmosios stotelės.

 


Adomas Pūras studijavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, papildomai stažavosi Florencijoje, tęsė akademines sociologijos studijas Utrechte. Dirbo Europos mokslo istorikus vienijančioje asociacijoje, moderavo tarptautines mokslines konferencijas. Studijų laikotarpiu ne vieną anglišką jo akademinę publikaciją išspausdino tarptautiniai socialinių mokslų žurnalai. 2017 m. A. Pūras apsigynė daktaro laipsnį Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Adomo laisvalaikio interesų sritys: psichologija, žinomų žmonių biografijos, Europos Sąjungos įvaizdis. 

 

 

 

 

Jaunius Petraitis taip pat studijavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, papildomai stažavosi Bolonijos ir Vatikano universitetuose. Be studijų, kelerius metus vadovavo vienos iš pirmaujančių Lietuvos paslaugų įmonių marketingo padaliniui bei dirbo su tuo metu viena pirmaujančių Lietuvoje reklamos agentūrų. Teikė verslo įkūrimo ir rinkodaros paslaugas Lietuvoje įsikūrusiems užsienio klientams. Dirbo užsienio reikalų ministro patarėju XV Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. Jauniaus laisvalaikio interesų sritys: psichologija, literatūra, sportas, kvėpavimas.

 

 

Didysis mūsų WHY

Black Florence įkūrimą įkvėpė nuoširdus noras pripildyti verslus ir produktus prasmės jausmu, kad klientų, partnerių ir darbuotojų kasdienybėje būtų daugiau giluminės laimės ir pilnatvės, derančios su vartojimu bei finansine grąža. 

 

Mes tikime, kad kiekvienas verslas ir kiekvienas prekės ženklas gali siekti finansinės sėkmės, keisdamas žmonių gyvenimus. Ir jaučiame begalinį malonumą padėdami verslams surasti savąją misiją, savąsias žinutes pasauliui bei jas artikuliuoti, užtikrindami jų paveikumą. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kodėl tai yra labiausiai apsimokanti rinkodaros paradigma Jūsų verslui. Ir kodėl Black Florence Jums yra geresnė alternatyva nei standartinė reklamos ar komunikacijos agentūra.

 

Mus rasite:

Verslo centre Oracle (Verslo Trikampis, Goštauto 40, Vilnius)

+370 600 46488

info@blackflorence.com