PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Prekės ženklo svetainės kūrimas – kaip susikalbėti

 

Taip, Jums būtina atsinaujinti arba susikurti naują interneto svetainę, tačiau neskubėkite mokėti avansų IT programuotojams. Nes prekės ženklo svetainės kūrimas šiandien yra ta sritis, kurioje lengviausia „nesusikalbėti“, išleisti daug pinigų, tačiau galiausiai skaudžiai nusvilti. Taip yra dėl dviejų priežasčių:

 

I. Web kūrimo agentūros yra perkrautos darbu ir dažnu atveju nespėja arba nenori skirti pakankamai dėmesio kliento poreikių identifikacijai (jau nekalbant apie terminų laikymąsi, pasiryžimą ieškoti unikalių sprendimų bei atidumą detalėms).

 

II. Pačiam klientui ne visada paprasta kokybiškai ir detaliai artikuliuoti savo poreikius web agentūrai. Tokiu atveju viskas paliekama savieigai, atsitiktinumui, o tiksliau – web kūrėjo interpretacijai ir iniciatyvai, kuriai gali pristigti ir laiko, ir noro, o kartais – ir kvalifikacijos.

 

Mes tikime, kad svarbiausia veiksmingos interneto svetainės sąlyga – pergalingas prekės ženklo pozicionavimas. Jį išgryninus bei parengus bazinius prekės ženklo prisistatymo tekstus, belieka suformuluoti kryptingą, erdvės netikslioms interpretacijoms nepaliekančią užduotį web kūrėjams. Būtent tokie svetainės briefai yra rengiami Black Florence.

 

Svetainės brief sandara:

i) Svetainės koncepcija, pagrindinė idėja;
ii) Svetainės struktūra;
iii) Skilčių ir turinio blokų išdėstymo planas su asociatyviniais pavyzdžiais;
iv) Papildomos rekomendacijos funkcionalumams ir atskiriems turinio blokams.

 

Turint aiškiai ir detaliai suformuluotą svetainės užduotį, kur kas lengviau įvertinti realų svetainės kūrimo biudžetą bei išsirinkti tinkamiausius programuotojus ir web dizainerius. Black Florence dirba su keletu patikimų skirtingo pobūdžio IT komandų, tad gali nukreipti tinkama kryptimi arba kuruoti projektą iki pat rezultato.

 

Susisiekime, ir mes Jums pristatysime realius pavyzdžius, kaip gimsta pergalingų prekės ženklų namai internete. Taip pat pasidalinsime savo klientų kontaktais, kad galėtumėte gauti tiesioginius atsiliepimus.