PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Blockchain marketingas: kodėl revoliucingame sektoriuje verta prisiminti rinkodaros klasiką

 

Tiesa: Blockchain rinkoje šiandien yra daugiausiai galimybių sukurti sėkmingą verslą

Mitas: tai padaryti yra lengva…

 

Nors daugelis Blockchain inovatorių turi gerą idėją bei reikiamas technologines kompetencijas, didžioji jų dalis „pažadėtosios žemės“ taip ir nepasiekia. Nepritraukia reikiamų lėšų iš investuotojų, numatytų inovacijų nesukuria, nesuburia aplink save gyvybingos bendruomenės, nesudomina pasaulio savo crypto valiutomis…

 

Viena ir rečiau aptariamų aukšto fail rate‘o priežasčių yra nesugebėjimas savo projekto tinkamai pozicionuoti ir iškomunikuoti. Sėkmingas blockchain marketingas privalo prasidėti nuo klasikinio pozicionavimo klausimo. Ar sugebėjome identifikuoti ir dramatizuoti funkcinius, vertybinius bei emocinius vektorius, kurie diferencijuotų projektą autidotijų akyse bei leistų specifinėje kategorijoje siekti lyderystės pozicijos?

 

Deja, tik retas Blockchain startuolis sąžiningai mėgina į šį klausimą rasti atsakymą. Kur kas dažniau pasirenkama „generinės“ komunikacijos taktika. Ji veikia taip: surenki krūvą crypto žargono klišių (decentralization, metaverse, web 3, defi, revolution, interoperability, ecosystem, tokenomics ir t.t.), pamaišai jas tarpusavyje ir žiūri, kas gaunasi. Tokia taktika pasmerkta nesėkmei: stokojant aiškaus pozicionavimo ir autentiškų žinučių, neįmanoma tikėtis sugeneruoti trokštamo auditorijų dėmesio (net ir investavus daug pinigų į reklamą).

 

Blockchain marketingo sėkmę Jums užtikrins ne sektoriaus klišių „štampavimas“, o sugebėjimas virš jų pakilti. Ir paaiškinti, už ką stovite, kokią žmonijos problemą sprendžiate, kodėl „kaifuojate“ tai darydami ir kodėl niekas kitas to šiandien nedaro geriau už Jus.

 

Užduotis ne lengva. Jas spręsdami, „kaifuojame“ mes. Black Florence Jums padės išgryninti savo blockchain projekto ir crypto valiutos tapatybę bei vystyti efektyvią blockchain rinkodarą.

 

Apie tai, kodėl „generika“ grįstas marketingas skaitmeninėje erdvėje neveikia, daugiau skaitykite šiame Black Florence straipsnyje, publikuotame žurnale „Verslo klasė“.