PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Prekės ženklo pavadinimas – lemtingas sprendimas

 

Prekės ženklo pavadinimas, atsižvelgiant į jo įtaką verslo ar organizacijos gyvenime, visuomet patenka į vieną iš trijų kategorijų:

 

Laimintys pavadinimai. Į šią kategoriją patenka pergalingų pavadinimų prekių ženklai. Kai Jūsų įmonės, projekto ar produkto vardas išpildo prekės ženklo pozicionavimą ir svarbiausius pergalingo pavadinimo kriterijus, pavadinimas tampa pačiu pirmuoju, nemokamu ir tuo pačiu vienu iš galingiausių marketingo ir komunikacijos ginklų.

Neutralūs pavadinimai. Šią kategoriją sudaro pavadinimai, kurie nei labai padeda, nei labai trukdo Jūsų verslui siekti savo tikslų. Dažnu atveju tokie pavadinimai atkeliauja iš praeities ir pasižymi istoriškai susikrautu žinomumo kapitalu. Tai, kad prekės ženklo pavadinimas jau kurį laiką egzistuoja ir funkcionuoja, yra savaiminis privalumas. Todėl prieš skubant griauti tai, kas sukurta, reikia pasverti visus už ir prieš. Kita vertus, neutralūs pavadinimai nėra laimintys: jie neleidžia išskleisti viso pozicionavimo potencialo ir reikalauja didesnio darbo, o dažnai ir finansų skleidžiant esmines prekės ženklo žinutes.

Pavadinimai-skenduoliai. Skenduoliais vadiname tokius prekės ženklų pavadinimus, kurie ne tik neleidžia siekti ambicingesnių tikslų, bet ir tikrąja to žodžio prasme tempia verslo projektus žemyn bei tampa nesusikalbėjimo su tikslinėmis auditorijomis priežastimi. Su verslais, kurie kreipiasi į Black Florence marketingo paslaugų, tačiau bijo bet kokių permainų ir nenori atsisakyti „pavadinimo-skenduolio“, nematome galimybių pasiekti daug bendrų pergalių.

 

Kaip sukurti prekės ženklo pavadinimą?

 

Suformuluoti vieną arba du žodžius, turinčius galią keisti verslo trajektoriją, yra akrobatinis uždavinys. Tuo pačiu tai yra didžiausią pasitenkinimą teikianti užduotis, kurios rezultatai Black Florence klientų nenuvilia. Savo praktikoje esame sukūrę triženklį skaičių naujų prekės ženklų pavadinimų tiek įmonėms, tiek specifiniams projektams, paslaugoms ir produktams. Nemaža jų dalis šiandien skina pergales ir yra pripažįstami itin konkurencingose (bei kūrybingose) Vakarų rinkose. Kiekvienu atveju prie sprendimo prieinama gvildenant unikalią lygtį, kurios svarbiausios sąlygos yra šios: pozicionavimo žinutė, tikslinių auditorijų psichografija, sektorinė specifika bei techninės sąlygos, tokios kaip unikalumas, skambesys, galimybė rezervuoti laisvą domeną ir kt.

 

Susisiekite dabar, ir mes pateiksime savo įgyvendintų projektų pavyzdžių bei pateiksime naujais pavadinimais apdovanotų klientų kontaktus tiesioginiams atsiliepimams gauti.