PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Jūsų WHY – daugiau nei organizacijos įvaizdis

Dėmesio, verslo WHY paieška skirta tik toms bendrovėms, kurioms rūpi ne tik organizacijos įvaizdis, standartiniai mokymai darbuotojams ar teambuilding pratimai, bet ir giluminė organizacijos misija bei autentiškos vertybės. Vertybės, įprasminančios kasdieninį darbą, sujungiančios darbuotojus į komandą bei mobilizuojančios organizacijos narių pastangas bendram tikslui. Tokios misijos ir vertybių paieškos nėra lengvos. Tačiau jos būtinos, jei norite generuoti kasdieninį žmonių laimės ir susitelkimo jausmą darbovietėje. Kartu tai galimybė dramatiškai pagerinti bendrovės ir darbdavio įvaizdį visuomenėje bei siekti aukščiausių verslo tikslų.

 

Nieko keisto, jog šiandien praktiškai visi rimtesni verslai mėgina apsibrėžti savo misiją. Tačiau dažnai galutinė tokių ieškojimų stotelė nuvilia. Skambias frazes, užrašytas marketingistų, darbuotojai laiko svetimomis ir primestomis – mažai ką turinčiomis bendro su kasdienybe darbovietėje.

 

Verslo WHY paieškos darbai skirti toms organizacijoms, kurios savąją verslo misiją nori artikuliuoti ne tam, kad save ir kitus apgaudinėtų. Ne tam, kad „užsidėtų varnelę“ ir turėtų ką parašyti savo svetainėje. O tam, kad suteiktų lemiamą postūmį verslo plėtrai, darbuotojų mobilizacijai, įstraukimui bei didesnių ambicijų realizavimui.

 

Vietoje teambuilding – darbo įprasminimas

Jūsų verslo WHY – tai ne standartiniai mokymai darbuotojams ar dar kasdienybę prablaškantis teambuilding žaidimas. Tai unikalus metodas, leidžiantis pačiai komandai prieiti prie giluminių atsakymų, kodėl bendrovė daro tai, ką daro, kodėl žmonės dirba būtent šioje bendrovėje bei kokie dalykai įprasmina įmonės veiklą.

 

Prie šių atsakymų prieinama Black Florence atstovams specifiniu būdu facilituojant paieškų ir diskusijų procesą. Giluminės sesijos su bendrovių vadovybe bei visa komanda leidžia atrasti svarbiausius „limbinius“ taškus, kurie sujungia bendrovės įkūrėjų bei darbuotojų pasaulėvaizdį bei leidžia sukonstruoti vertybinę įmonės WHY Konstituciją.

 

 

Standartinė Verslo WHY paieška sudaryta iš trijų etapų:

  1. Founders vision: giluminė WHY sesija su įmonės įkūrėjais (3 val.)
  2. Tribal meeting: giluminė genties sesijasu įmonės darbuotojų kolektyvu (5 val.)
  3. WHY Konstitucijos formulavimas: pagal seminaruose surinktą informaciją Black Florence atstovai parengia bendrovės Konstituciją su kompanijos giluminiu (WHY) atsakymu bei svarbiausiomis vertybinėmis elgesio taisyklėmis (HOW).

 

Raskite jėgų ir laiko šiems darbams, nes jie suteiks kur kas daugiau vertės nei standartiniai mokymai darbuotojams ar pavienės teambuilding iniciatyvos. Iš lemiamų atsakymų į WHY ir HOW laimės visa komanda. Neišvengiamai sustiprės bendras darbdavio bei organizacijos įvaizdis bei pagerės galutiniai verslo rodikliai.

 

Plačiau apie verslo WHY paradigmą skaitykite Black Florence straipsnį Verslo Klasėje Kaip rasti įmonės misiją: patarimai mąstančiam darbdaviui.