PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Eksporto rinkodara: kaip teisingai pradėti

Kiek toli siekia Jūsų verslo ambicija? Kaip ir daugelis verslų, savo tikslų ir veiklų veikiausiai neapribojate seklia lietuviška rinka. Ir dėl to esate visiškai teisūs. Eksportas ir plačios užsienio rinkos atveria visiškai naujas augimo galimybes bei leidžia rasti tinkamo kalibro klientus ir partnerius.

 

Bet kodėl net ir šiandien, laisvų sienų amžiuje, didelė dalis lietuviško kapitalo įmonių eksportą tebelaiko sunkiai įgyvendinama svajone? Kodėl bendrovės, keliančios sau tikslą 80% procentų pajamų generuoti užsienio rinkose, iki šiol iš eksporto nesukrapšto nė 20%?

 

 

Black Florence eksporto rinkodaros mokymai – tai praktine patirtimi paremti verslo mokymai apie tai, kaip sėkmingai įvesti savo produktus ir paslaugas į anglakalbio pasaulio šalis. Šie mokymai paremti prielaida, jog bendrovės per dažnai savuosius eksporto tikslus pradeda įgyvendinti ne nuo to galo – neatlikusios būtinųjų ženklodaros ir komunikacijos namų darbų.

 

Neatlikti namų darbai lemia, jog net ir didžiausios pastangos bei finansinės investicijos į produkto arba paslaugos pardavimą neatsiperka. O kova dėl vietos lentynoje pralaimima jai dar neprasidėjus. Tokiu būdu eksportas tampa brangi ir sunkiai įgyvendinama užduotis, į kurią praradimus skaičiuojantis verslininkas bijo toliau investuoti.

 

Dviejų valandų trukmės sesijoje Jums metodiškai paaiškinsime, kaip išvengti šio scenarijaus. Susitikime sužinosite:

– kaip tinkamai atsirinkti ir paruošti produktus ir paslaugas pardavimui užsienio šalyse;

– kaip sukurti eksportabilius prekinius ženklus, kaip užmegzti pirmąjį kontaktą su užsienio interesantais;

– kaip padidinti esamų partnerių pasitikėjimą ir lojalumą;

– kodėl ir kuo kompanijos prisistatymas užsienio partneriams turi skirtis nuo lokalios komunikacijos vietos rinkoje

– kokios populiariausios klaidos stabdo lietuviškus verslus nuo eksporto proveržio.

 

Siekiame, kad mūsų mokymai duotų kuo daugiau vertės, todėl savo pristatyme visada atsižvelgiame į kliento sektoriaus specifiškumą. Esant galimybei, prieš mokymus surenkame informaciją apie Jūsų dabartinę eksporto veiklų situaciją bei iššūkius, o per susitikimą grįžtame su atsakymais, kur yra silpnieji Jūsų bendrovės taškai bei kaip šias problemas išspręsti.

 

 

Jei eksportas ir aktyvi naujų rinkų paieška yra tai, kam Jūsų įmonė neturi pakankamai vidinių resursų, Black Florence Jums suteiks tiesiogines eksporto komunikacijos paslaugas. Plačiau apie jas žr. Eksporto komunikacija.