PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Paslaugų marketingas: kitoks iš prigimties

 

Sveikiname. Jūs sugebate parduoti tai, ko neina iš anksto pamatyti, pauostyti, paimti į rankas arba pasverti. Vienintelis dalykas, kuris priverčia klientus rinktis Jūsų paslaugas, yra marketingo priemonėmis sukurtas tikėjimas Jūsų projektuojama ateitimi. Ką daryti, kad šio tikėjimo ir pasitikėjimo būtų daugiau? Black Florence klientai žino – reikia išvengti dviejų dažniausiai pasikartojančių klaidų:

 

Svarbu ne tik ką, bet ir iš ko

Daugelis verslų, siekdami įtikinti interesantus ir pasiekti konversiją, skiria begalinį dėmesį kuo išsamesniam savo paslaugų ir jų pranašumų pristatymui. Juk jei pasiūlymas bus objektyviai optimalus, klientai neturės kito pasirinkimo, tik dirbti su mumis. Ar ne? Bet šiuo būdu dažnai užmirštama bene svarbiausia paslaugų marketingo aksioma: svarbu ne tik tai, ką perku, bet ir iš ko perku.

 

Koks bebūtų detalus paslaugos pristatymas, klientas vertina ne tik jį, bet jo autorių – prekinį ženklą. Ką jis man reiškia? Ar galiu pasikliauti jo didžiuoju pažadu ir projektuojama ateitimi? Ar tai, kuo tiki šitas prekės ženklas, dera su tuo, kuo gyvenime (profesiniame ir ne tik) tikiu aš? Galų gale – ką mano sprendimas turėti reikalų su šiuo prekės ženklu pasako apie patį mane? Priimdamas sprendimus, tokius klausimus sąmoningai ar pasąmoningai sau atsako kiekvienas interesantas. Tie verslai, kurių marketingo žinutės pakužda prasmingus, nenuvalkiotus ir paveikius atsakymus, laimi žymiai daugiau.

 

Skaičiai – svarbu. Empatija – dar svarbiau

Suvokus, kad detalaus paslaugos pristatymo ir kalbų apie kainos ir kokybės santykį neužtenka, dalis verslų metasi į kitą kraštutinumą. Ir į orą pila galingus reklamos biudžetus, skirtus savigyrai. Jie remiasi prielaida, kad aukštesnio laipsnio būdvardžiai ir epitetai automatiškai skatina didesnį pasitikėjimą, nors neretai yra  priešingai.

 

Formuojant prekinių ženklų strategijas, Black Florence atsispiria nuo kur kas labiau realistinės prielaidos: savo potencialiems interesantams Jūs visiškai nerūpite. Bent jau pradinėje stadijoje jie tikrai nepasirengę atsisakyti savo senųjų elgesio šablonų ir pradėti rinktis Jūsų paslaugas. O didįjį šansą gausite tik tada ir tik tuo atveju, jei išorinėje komunikacijoje sugebėsite prabilti apie tai, kas interesantui svarbiausia, t.y. apie jį patį.

 

Kiek empatijos telpa Jūsų ligšiolinėje prekės ženklo žinutėje? Kaip komunikuoti, kad Jūsų paslaugų marketingo strategijoje jos būtų 10x daugiau? Susisiekite su mumis, kad pristatytume aktualiausius pavyzdžius bei padėtume rasti atsakymus, kurie ir Jus, ir Jūsų klientus maloniai nustebins.