PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Interneto svetainių kūrimas | Strateginis požiūris

Daugelį naujų rinkodaros projektų vainikuoja svetainių kūrimas. Praktikoje interneto svetainių kūrimas būna arba labai paprastas, malonus ir aiškus, arba kaip tik varginantis bei nesėkmę koduojantis procesas. Kuriuo keliu eisite Jūs? Viskas priklauso nuo to, kaip Jūs ir Jūsų svetainės kūrėjai pasižiūrės į pačią pirmą ir svarbiausią proceso stadiją: užduoties apsibrėžimą.

 

Puslapių kūrimas – priemonė, o ne tikslas

 

Praktika rodo, kad į interneto svetainių kūrimas  dažnai  pradedamas  neatlikus namų darbų – neturint aiškaus prekės ženklo pozicionavimo, stokojant lemiamos projekto žinutės, nesusikūrus įvaizdžio, diferencijuojančio nuo konkurentų. Toks puslapių kūrimas atitinka situaciją, kuomet siekiama pasiūti gražų rūbą, bet nežinoma, kokiai progai šis rūbas yra skirtas ir – pagaliau – kas šį rūbą turės dėvėti.

 

Gilumine prasme svetainės yra tik instrumentas – mediumas, padedantis transliuoti ir įtvirtinti kompanijos prekinio ženklo arba atskiro projekto tapatybę. Interneto svetainių kūrimas niekada nepridengs ir nekompensuos spragų marketingo strategijoje, jei pagrindinė prekės ženklo žinutė neartikuliuota ir nepozicionuota.

 

interneto svetainiu kurimas

 

Jei jaučiate, kad ne visi namų darbai padaryti, startuokime nuo rinkodaros strategijos pasirengimo (žr. Pozicionavimas). Jei tinklapio kūrimas yra tai, kam jau esate pilnai pasirengę, skaitykite toliau.

 

Interneto svetainių kūrimas: kaip dirbame

 

Interneto svetainių kūrimas yra kasdienes revoliucijas išgyvenanti sritis. Šiandien internete apstu platformų, siūlančių websaitų pusgaminius, kuriuos galima adaptuoti savajam projektui. Taip pat gausu programavimo įrankių, dėl kurių individualaus dizaino puslapių kūrimas reikalauja mažiau sąnaudų ir padeda tuos pačius darbus atlikti sparčiau nei prieš kelerius metus.

 

Kuruojant bet kurios svetainės darbus, Black Florence ne tik pasiūlo konkrečiam projektui tinkamiausius programuotojus bei dizainerius, bet ir valdo visą procesą, pradedant užduoties parametrų formulavimu, įkvepiančių užsienio pavyzdžių atranka, dizaino elementų pasitvirtinimu, baigiant svetainės tekstais, svetainės paleidimu bei klaidų “išgaudymu”.  Prisiimame pilną atsakomybę, kad interneto svetainių kūrimas nekeltų Jums rūpečių: kad darbai būtų atliekami laiku, o galutinis rezultatas tarnautų giluminiams svetainės tikslams.

 

svetainių kūrimas

 

Pagrindinė vertė, kurią klientai gauna kurdami svetaines su Black Florence – garantija, kad tinklalapio kūrimas nenukryps nuo užduoties parametrų bei padės išpildyti prekinio ženklo pozicionavimo strategiją. Būtent svetainės dermė su marketingo strategija, pergalinga žinute, prekės ženklo logotipu, identitetu ir komunikacijos stiliumi yra pagrindinė sąlyga jos sėkmei.