PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Žvejų g. 14A,
Vilnius, Lietuva

Reklamos agentūra? Ne 

Pradėkime nuo to, kas mes nesame ir ko Jums nereikia. Jums nereikia tipinės reklamos agentūros, ir Black Florence nėra standartinė reklamos agentūra. Verslai nesikreipia į mus vien tam, kad pasireklamuotų, o kai kreipiasi, mes jiems primename nešvaistyti pinigų. Black Florence taip pat nėra marketingo agentūra vadovėline sąvokos prasme. Klasikinis produktų ir paslaugų stūmimas į rinką ir reklamos agentūros triukšmavimas atakuojant tikslines auditorijas (messaging lygmuo) yra beverčiai, kol verslas ir jo prekiniai ženklai neturi ką prasmingo pasakyti (message lygmuo). 

 

Mes esame įsitikinę, kad lietuviškų verslų augimą bei sėkmę užsienio rinkose labiausiai stabdo prasmingos verslo komunikacijos stoka. Įmonių mąstymas (kuriuo naudojasi tipinė reklamos agentūra) per dažnai prasideda ir baigiasi vieninteliu principu, jog svarbu bet kokiomis priemonėmis išreklamuoti bei čia ir dabar parduoti savo produktus ir paslaugas. Black Florence miestas įkurtas tam, kad primintų: parduosite daugiau, jei sugebėsite ne tik reklamuoti, bet ir įprasminti.

 

 

Kaip veikia prasminga verslo komunikacija?

Prasminga verslo komunikacija prasideda ne nuo to, ką verslas gali pagaminti ir pasiūlyti (arba ką reklamos agentūra gali pareklamuoti), o nuo to, kokiomis mintimis ir emocijomis gyvena jūsų tikslinės auditorijos. Tik tada, kai verslo komunikacija prasibrauna į šiuos pasaulius ir unikaliu būdu suriša produktus ir paslaugas su vartotojams ir partneriams aktualiausiais vertybiniais kodais bei išgyvenimais, gimsta prasmingas, autentiškas prekės ženklas. Tokio prekės ženklo vertė tampa žymiai didesnė už tiesioginę produkto arba paslaugos vertę, ir tai leidžia didinti kainą.

 

Tiek B2C, tiek B2B sektoriuje strateginės prekinio ženklo žinutės paieška yra dvigubas žaidimas. Pergalinga žinutė, įprasminanti produktus arba paslaugas, turi būti ne tik funkciškai ir vertybiškai aktuali Jūsų tikslinėms auditorijoms. Ji ir radikaliai diferencijuoja verslą nuo konkurentų triukšmo. Plačiau apie šį iššūkį žr. Pozicionavimas.

 

Tačiau įvaizdžio žinutės negali būti dirbtinės: jos turi derėti su paties verslo mąstymu, kompanijos pasaulėvaizdžiu, komandos vertybėmis. Jūsų verslas turi šventai tikėti tuo, ką skelbia pasauliui: reklamos agentūros, kurios šio fakto nepaiso, neturi teisės egzistuoti. Plačiau apie tai, kaip prekės ženklo žinutę suderinti su gilumine įmonės misija ir komandos vertybėmis, žr. Verslo konsultacijos: Jūsų verslo Why.

 

Black Florence atliekami darbai (verslo konsultacijos, marketingo paslaugos, viešieji ryšiai, eksporto komunikacija) įveikia aukščiau minėtus svarbiausius prasmingos verslo komunikacijos iššūkius. Mūsų darbų rezultatai leidžia pasiekti tai, ko nepadės pasiekti standartinės marketingo ir reklamos agentūros. Nes įprasmintas verslas ne tik daugiau parduoda, bet ir pripildo savo klientų, partnerių, pagaliau ir darbuotojų gyvenimus giluminiais potyriais, entuziazmu, giluminėmis vertėmis.

 

Plačiau apie prasmingą ženklodarą, marketingą ir reklamą skaitykite mūsų straipsnius Verslo klasėje. Juos taip pat rasite šios svetainės straipsnių skiltyje.

 

Ištakos – marketingo agentūra tekstremistai.lt

Mūsų veiklos ištakos prasideda nuo 2013 m., kada įkurtas išimtinai Lietuvos rinkai skirtas prekinis ženklas tekstremistai. Tekstremistai niekada nebuvo standartinė reklamos agentūra ir per kelerius išsikovojo pripažinimą nišinėje strateginio pozicionavimo srityje, taip pat tapo vienu pirmaujančių ženklų auditorijoms, ieškančioms profesionalaus copywriter. Sukurtos prekinių ženklų sėkmės istorijos greitai peržengė ir Lietuvos sienas bei padėjo lietuviškiems verslams prasimušti į naujas Vakarų Europos rinkas.

 

Marketingo agentūra

 

Kelerių metų tekstremistų praktika parodė, jog didžiausios prekinių ženklų pergalės prasideda būtent tada, kai bendradarbiavimas su klientais vyksta strateginiame lygmenyje bei neapsiriboja maža vietos rinka. Augant strateginių verslo komunikacijos paslaugų poreikiui bei tarptautinių projektų skaičiui, 2017 m.įkurta prasmingos verslo komunikacijos butikas Black Florence. Per šį laikotarpį užmezgėme bendradarbiavimą su įvairių sričių sėkmingais verslais iš maisto ir gėrimų, farmacijos, baldų, buities, kosmetikos, automobilių prekių, aukštos pridėtinės vertės paslaugų ir kt. sektorių.

Plačiau apie tekstremistus: www.tekstremistai.lt

 

Apie įkūrėjus

Black Florence miesto įkūrėjai/parneriai – Adomas Pūras ir Jaunius Petraitis. Į verslo komunikacijos pasaulį juos atvedė skirtingi keliai, nors prasidėjo jie nuo tos pačios pirmosios stotelės.

 

 

Adomas Pūras studijavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, papildomai stažavosi Florencijoje, tęsė akademines sociologijos studijas Utrechte. Dirbo Europos mokslo istorikus vienijančioje asociacijoje, moderavo tarptautines mokslines konferencijas. Studijų laikotarpiu ne vieną anglišką jo akademinę publikaciją išspausdino tarptautiniai socialinių mokslų žurnalai. 2017 m. A. Pūras apsigynė daktaro laipsnį Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Adomo laisvalaikio interesų sritys: psichologija, žinomų žmonių biografijos, Europos Sąjungos įvaizdis. 

 

pozicionavimas

Jaunius Petraitis taip pat studijavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, papildomai stažavosi Bolonijos ir Vatikano universitetuose. Be studijų, kelerius metus vadovavo vienos iš pirmaujančių Lietuvos paslaugų įmonių marketingo padaliniui bei dirbo su tuo metu sėkmingiausia Lietuvoje reklamos agentūra. Teikė verslo įkūrimo ir rinkodaros paslaugas Lietuvoje įsikūrusiems užsienio klientams. Dirbo užsienio reikalų ministro patarėju XV Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. Jauniaus laisvalaikio interesų sritys: psichologija, Kung Fu, kvėpavimas.

 

Didysis mūsų WHY

Į Black Florence miestą Adomą ir Jaunių atvedė didžiulis noras pripildyti verslus ir produktus prasmės jausmu, kad klientų, partnerių ir darbuotojų kasdienybėje būtų daugiau giluminės laimės ir pilnatvės. 

 

Mes tikime, kad kiekvienas verslas ir kiekvienas prekės ženklas gali keisti žmonių gyvenimus. Ir jaučiame begalinį malonumą padėdami verslams surasti savąją misiją, savąsias žinutes pasauliui bei jas artikuliuoti, užtikrindami jų paveikumą tikslinėms auditorijoms. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kodėl tai yra labiausiai apsimokanti rinkodaros paradigma Jūsų verslui. Ir kodėl Black Florence miestas Jums yra reikalingesnis nei standartinė reklamos agentūra.

 

Mus rasite:

Žvejų g. 14a, Vilnius

+370 600 46488

info@blackflorence.com

 

UŽDUOKITE KLAUSIMĄ: