PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

Pagalba – nemokamai

Sveiki atvykę į pačią mėgstamiausią šios svetainės skiltį. Skaitytojai ją mėgsta, nes įvaizdžio diagnozės paslaugą teikiame nemokamai. Nesame tie verslo konsultantai, kurie žadėtų, kad glausta nemokama diagnozė išspręs visas Jūsų verslo problemas. Nemokamos diagnozės nevertėtų lyginti su klasikine ssgg analize (swot analize). Tačiau koncentruotas požiūris ir vertinimas, kurį iš mūsų gausite, leis identifikuoti jautriausias Jūsų projekto įvaizdžio problemas. Jas spręsdami, padėsite savo prekiniams ženklams pereiti į naują lygą.

 

Pažintis be įpareigojimų

Pripažinsime: praktikoje nemaža dalis įmonių, prašančių nemokamos diagnozės paslaugos, vėliau tampa Black Florence miesto svečiais ir klientais. Taip yra dėl to, jog ne visoms marketingo problemoms spręsti įmonės turi vidinių resursų, žinių ir laiko. Kita vertus, nemokama įvaizdžio diagnozė Jūsų verslo niekaip neįpareigoja. Diagnozę galite laikyti nemokama bendro pobūdžio konsultacija iš šalies, kuri gali praversti net ir kreipiantis į kitus verslo įvaizdžio gydytojus.

 

Žaidimo taisyklės

PASTABA. Prašant nemokamos įvaizdžio diagnozės, tikimės džentelmeniško prisistatymo: atsakome tik į užklausas, kurių autoriai neslepia savo vardo, pavardės, pozicijos įmonėje arba projekto, kuriam reikia diagnozės, tikslų.

Nemokamą diagnozę rezervuokite adresu info@blackflorence.com, laiško subjectline pavadindami NEMOKAMA DIAGNOZĖ.

 

 

Giluminė verslo analizė

Bendrovėms, pageidaujančioms giluminės verslo komunikacijos ir prekinio ženklo įvaizdžio analizės, nemokama įvaizdžio diagnozė ar net standartinė swot analizė (ssgg analizė), kurią Jums siūlo verslo konsultantai, nebus pakankama.

 

Sisteminiam padėties įvertinimui bei kokybiškų ir detalių rekomendacijų teikimui reikalinga giluminė pažintis su Jūsų verslu, prekiniu ženklu, keliamais tikslais bei kitomis žinotinomis aplinkybėmis. Tam neužtenka vieno laiško ar užklausos. Susisiekus gyvai bei plačiau aptarus Jūsų poreikius, Black Florence surenka svarbiausią pirminę informaciją, o tada atlieka savuosius analitinius darbus: įvertiname Jūsų esamą padėtį, marketingo strategijos iššūkius, išanalizuojame Jūsų konkurentų komunikacijos triukšmą, nuo kurio privaloma diferencijuotis. Galiausiai identifikuojame konkrečius žingsnius, kuriais efektyviausia siekti užsibrėžtų rinkodaros tikslų.

 

Atlikę šiuos darbus, gyvai susitinkame su Jūsų bendrovės vadovybe bei pristatome giluminę analizę su išvadomis bei instrukcijomis, ką, kada ir kaip reikia daryti. Ši vienos-dviejų valandų trukmės sesija Jums padės gerokai patikslinti marketingo kursą, taktiką bei operacinių veiksmų planą.