PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

LAIŠKAS TIKINTIEMS

 

Jūs tikite, jog rinkodara Jūsų verslą gali pakelti į naują lygį. Tačiau Jūsų tikėjimas svyruoja ir patiria išbandymų. Kas yra tiesa, o kas – tik apgaulė? Ir nuo ko pradėti, kai skirtingi rinkodaros specialistai lyg netikri pranašai kartoja savuosius užkalbėjimus: „susikurkite modernesnį brandbooką“, „dabar viskas – tik socialiniuose tinkluose“, „svarbiausia – SEO“, „parengsime skaitmeninės rinkodaros planą“, „Jums reikia naujos svetainės“ ir t.t.

 

Šššš… atsitraukite nuo triukšmo. Giliai įkvėpkite. Tikėjimas subręsta ir atranda kelią tyloje. Įsiklausykite – giliai viduje Jūs jau žinote… Didžiausios komunikacijos pergalės prasideda ne triukšmingosiose medijose, o gerokai anksčiau – tyliu ir giliu darbu sutveriant BRENDĄ, sukuriant savitą BRENDO religiją. Kito kelio nėra. O visa kita – tik išpildymo klausimai.

 

Nesvarbu, ar kuriate naują verslą, ar norite „perkrauti“ seniai gyvuojantį. Siūlote produktą/paslaugą galutiniam vartotojui ar dirbate iš pažiūros „šaltame“ b2b sektoriuje. Eksportuojate ar veikiate išimtinai vietos rinkoje. Visose situacijose galioja geležinis rinkodaros priesakas:

 

Susikurkite prekės ženklo religiją, kuri įprasmins ir energizuos Jūsų pirkėjų „aš“.

 

 

Tik šiuo būdu įgausite ne tik tvirtą pagrindą ilgametėms rinkodaros pergalėms, bet ir didžiausią įmanomą pranašumą konkurencinėje kovoje. Tuo pasirūpinti padės prekės ženklų religijų biuras Black Florence. Kurdami BRENDUS bei pozicionavimo strategijas, siekiame neturėti lygių. Mūsų biuro duris pravėrę verslai pagaliau įsitikina, kokią galią turi ir kaip privalo atrodyti tikra BRENDO strategija, įgalinanti ne tik paveikų priekės ženklo įvaizdį, bet ir Jūsų verslo klestėjimą.

 

Tai – ne klišių, vertybių debesėlių, verslo tautologijų ir tuščiavidurių rekomendacijų kratinys, ne gudriai atrodančios, tačiau niekur nevedančios konsultantų schemos. Tikra strategija sutveria nepakartojamą BRENDO prasmių pasaulį, atliepia Jūsų klientų vidinį kosmosą, suteikia aiškią motyvaciją eiti išvien su Jums, leidžia pakilti virš konkurencinio triukšmo ir suteikia aiškias instrukcijas tolesniam veikimui. Be to, grąžina verslo vystymo džiaugsmą ir patiems verslo kūrėjams.

 

Prekės ženklo religija yra visraktis į visus tolesnius rinkodaros ir verslo vystymo klausimus (kuriuos taip pat išspręsime dirbdami kartu).

 

Kreipkitės šiandien. Nes tie, kurie ieško, atranda:

+370 600 46488               info@blackflorence.com

 

Adomas Pūras, Jaunius Petraitis

Black Florence įkūrėjai