PRASMINGA VERSLO KOMUNIKACIJA

+370 600 46488
info@blackflorence.com
Adresas:
Gedimino pr. 44A,
Vilnius, Lietuva

LAIŠKAS TIKINTIEMS

 

Jūs tikite, jog rinkodara ir komunikacija Jūsų verslą gali pakelti į naują lygį. Tačiau Jūsų tikėjimas svyruoja ir patiria išbandymų. Kas yra tiesa, o kas – tik apgaulė? Ir nuo ko pradėti, kai skirtingi specialistai lyg netikri pranašai kartoja savus užkalbėjimus: „susikurkite madingesnį brandbooką“, „dabar viskas – tik socialiniuose tinkluose“, „svarbiausia – SEO“, „parengsime skaitmeninės rinkodaros planą“, „Jums reikia naujos svetainės“ ir t.t.

 

Šššš… atsitraukite nuo triukšmo. Giliai įkvėpkite. Tikėjimas subręsta ir atranda kelią tyloje. Įsiklausykite – giliai viduje Jūs jau žinote… Didžiausios pergalės prasideda ne triukšmingosiose medijose, o gerokai anksčiau – tyliu ir giliu darbu sutveriant prasmingą prekės ženklo religiją. Kito kelio nėra. O visa kita – tik išpildymo klausimai.

 

Nesvarbu, ar kuriate naują verslą, ar norite „perkrauti“ seniai gyvuojantį. Siūlote produktą/paslaugą galutiniam vartotojui ar dirbate iš pažiūros „šaltame“ b2b sektoriuje. Eksportuojate ar veikiate išimtinai vietos rinkoje. Visose situacijose galioja ta pati aksioma:

 

Jums reikia prekės ženklo religijos, kuri įprasmins ir energizuos kliento „aš“.

 

Sugebėję išgryninti ir deramai artikuliuoti savo prekės ženklo religiją, būsite tikri, kad Jūsų balsas neištirps komunikacijos triukšme ir bus išgirstas. Būtent šiam tikslui įkūrėme verslo religijų biurą Black Florence. Kurdami prasmingas gilumines pozicionavimo strategijas, siekiame įrodyti, kad brendo religija – svarbiausia sąlyga ilgamečiam verslo klestėjimui. Kas ją sudaro? Tikrai ne klišių, vertybių debesėlių, verslo tautologijų ar tuščiavidurių rekomendacijų kratinys, ne gudriai atrodančios, bet niekur nevedančios konsultantų schemos. Religijos esmė – sutverti nepakartojamą brendo prasmių pasaulį, atliepti Jūsų auditorijų vidinį kosmosą, duoti unikalų žodyną dialogui su visais, kurie Jums rūpi, bei motyvaciją eiti išvien su Jums, kas benutiktų. O svarbiausia – religija grąžina verslo vystymo džiaugsmą ir tikėjimą patiems verslo kūrėjams. O juk be šių dalykų, visa kita netektų prasmės.

 

Jei mūsų mąstymas sutampa, susisiekime šiandien:

+370 600 46488               info@blackflorence.com

 

Adomas Pūras, Jaunius Petraitis

Black Florence įkūrėjai